Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN












le début: la fin:
Lun 11.5.2020 - Ven 31.12.2021

(Obraz zemědělství v socialistickém realismu)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Mer 7.10.2020 - Di 29.8.2021
Mar 4.5.2021 - Di 28.11.2021

(Černé řemeslo - Kováři a zámečníci na Kutnohorsku)

Maison de pierre - musée (Kutná Hora)

Mer 16.6.2021 19:30

(Operní týden - Zahajovací večer)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Sa 19.6.2021 11:00 - 18:00
Sa 19.6.2021 21:00

(G. Verdi - Rigoletto)

Cour Vlašský (Kutná Hora)

Di 20.6.2021 20:00

(Pocta Enricu Carusovi)

Cour Vlašský (Kutná Hora)

Jeu 24.6.2021 20:00

(Jarek Nohavica)

Cinéma d´été (Příbram)

Ven 25.6.2021 20:00

(Jarek Nohavica)

Cinéma d´été (Slaný)

Lun 21.6.2021 20:30
Mar 22.6.2021 20:30
Jeu 24.6.2021 20:30
Ven 25.6.2021 20:30
Mer 23.6.2021 20:30
Sa 26.6.2021 20:30
Sa 26.6.2021
Di 27.6.2021
Di 27.6.2021 9:00 - 15:00

(Africké trhy)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Di 27.6.2021 10:15 - 11:45
Di 27.6.2021 17:30 - 18:45
Di 27.6.2021 20:30
Ven 2.7.2021 10:00 - 14:00
Ven 2.7.2021 19:00

(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour)

Château fort Křivoklát (Křivoklát)

Sa 19.6.2021 9:00 - 10:00
Sa 19.6.2021 10:30 - 11:30
Sa 26.6.2021 9:00 - 10:00
Sa 26.6.2021 10:30 - 11:30
Sa 3.7.2021 9:00 - 10:00
Sa 3.7.2021 10:30 - 11:30
Mar 6.7.2021 8:00 - 15:00

(Oblastní výstava psů)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Mar 6.7.2021 9:30 - 16:30
Mer 7.7.2021 19:30 - 21:00

(Karlštejn na prodej aneb večer s Harrym Jelínkem)

Château fort Karlštejn (Karlštejn)

Ven 9.7.2021 - Di 11.7.2021

(Creepy teepee 2021)

Monastère de ordre de Sainte Ursule (Kutná Hora)

Ven 9.7.2021 20:30

(Děti ráje - kultura pod hvězdami)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Sa 10.7.2021 - Sa 17.7.2021
Sa 10.7.2021 20:30

(Čas růží - kultura pod hvězdami)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Di 11.7.2021 20:30

(Dracula - kultura pod hvězdami)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Jeu 15.7.2021 10:30 - 14:30
Ven 16.7.2021 19:00

(Normální debil)

Château Mělník (Mělník)

Sa 17.7.2021 19:00

(A. Dvořák - Rusalka)

Château Mělník (Mělník)

Di 18.7.2021 10:00 - 19:00

(Dobré jídlo světa street food festival na Kačině)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Di 18.7.2021 19:00

(A do pyžam!)

Château Mělník (Mělník)

Lun 19.7.2021 19:00

(Drobečky z perníku)

Château Mělník (Mělník)

Ven 23.7.2021 - Di 25.7.2021

(KanuFest Roudnice n. Labem)

Roudnice nad Labem

Ven 23.7.2021 18:00
Sa 24.7.2021 12:00
Sa 24.7.2021 20:30
Sa 24.7.2021 20:30

(Strašidlo Cantervillské)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Di 25.7.2021 19:00

(Robinson Crusoe)

Château Mělník (Mělník)

Di 25.7.2021 20:00

(Olympic tour 2021)

Cinéma d´été (Rakovník)

Sa 31.7.2021 19:00 - 23:00

(Hradozámecká noc na Karlštejně)

Château fort Karlštejn (Karlštejn)

Sa 31.7.2021 19:00 - 22:30

(Hradozámecká noc)

Ruines du château fort Krakovec (Krakovec)

Sa 31.7.2021 19:00 - 23:45
Ven 13.8.2021
Ven 13.8.2021 - Di 15.8.2021

(Veteran rallye 2021)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Ven 13.8.2021 15:00
Ven 13.8.2021
Sa 14.8.2021

(22. TyjátrFest)

Amphithéâtre de Wendy (Kutná Hora)

Sa 14.8.2021 13:00 - 22:00

(Kutnohorská kocábka - 38. ročník)

Monastère de ordre de Sainte Ursule (Kutná Hora)

Di 15.8.2021 10:00 - 15:30
Di 20.6.2021 10:00 - 11:00
Di 20.6.2021 12:00 - 13:00
Di 20.6.2021 14:00 - 15:00
Di 18.7.2021 10:00 - 11:00
Di 18.7.2021 12:00 - 13:00
Di 18.7.2021 14:00 - 15:00
Di 25.7.2021 10:00 - 11:00
Di 25.7.2021 12:00 - 13:00
Di 25.7.2021 14:00 - 15:00
Di 8.8.2021 10:00 - 11:00
Di 8.8.2021 12:00 - 13:00
Di 8.8.2021 14:00 - 15:00
Di 15.8.2021 10:00 - 11:00
Di 15.8.2021 12:00 - 13:00
Di 15.8.2021 14:00 - 15:00

(Oživené zámecké prohlídky - Přítelkyně)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Ven 20.8.2021 13:00 - Sa 21.8.2021 0:00
Sa 21.8.2021 - Di 29.8.2021
Ven 27.8.2021 - Di 29.8.2021
Ven 27.8.2021 19:00

(Olympic tour 2021)

Cinéma d´été (Příbram)

Ven 27.8.2021 20:30 - 22:00

(Phil Shoenfelt & Southern Cross)

Dačický (Kutná Hora)

Sa 28.8.2021
Sa 28.8.2021 19:00

(Olympic tour 2021)

Cinéma d´été (Slaný)

Ven 27.8.2021 19:00 - 22:00
Sa 28.8.2021 19:00 - 22:00

(Císař není doma, myši mají pré!)

Château fort Karlštejn (Karlštejn)

Sa 28.8.2021 20:00
Mer 1.9.2021 19:00

(Klánští - koncert virtuosů)

Théâtre Antonín Dvořák Příbram (Příbram)

Ven 3.9.2021 - Di 5.9.2021
Lun 6.9.2021 19:00

(Duety)

Maison communautaire Karlov (Benešov)

Ven 10.9.2021 19:00
Sa 11.9.2021 9:30 - 19:00

(Krajské vinobraní a dožínky na Kačině)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Sa 11.9.2021 19:00

(T. Fialová, J. Bárta - Benefice pro vilu Rusalka)

Galerie František Drtikol de Příbram (Příbram)

Sa 11.9.2021
Di 12.9.2021
Mer 15.9.2021 19:00

(Ladislav Špaček: Etiketa není věda)

Centro cultural (Rakovník)

Ven 17.9.2021 - Di 19.9.2021
Sa 18.9.2021 19:00

(Karel Dohnal a Smyčcové trio ČF)

Eglise de l'Assomption de la Vierge (Třebsko)

Di 19.9.2021 8:00

(Kralupské kolo)

Kralupy nad Vltavou

Sa 25.9.2021 11:00

(Festival vína (Ne)vinné Lány 2021)

Musée T. G. Masaryk à Lány (Lány)

Sa 25.9.2021 13:00 - 22:00

(Svatováclavské slavnosti 2021)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Sa 25.9.2021 14:00

(Největší výstava českých vín)

Monastère de ordre de Sainte Ursule (Kutná Hora)

Sa 25.9.2021 10:00 - 21:00
Di 26.9.2021 10:00 - 18:00
Mar 15.6.2021 19:00
Jeu 17.6.2021 19:00
Mar 22.6.2021 19:00
Jeu 24.6.2021 19:00
Mar 29.6.2021 19:00
Jeu 1.7.2021 19:00
Mar 6.7.2021 19:00
Jeu 8.7.2021 19:00
Mar 13.7.2021 19:00
Jeu 15.7.2021 19:00
Mar 20.7.2021 19:00
Jeu 22.7.2021 19:00
Mar 27.7.2021 19:00
Jeu 29.7.2021 19:00
Mar 3.8.2021 19:00
Jeu 5.8.2021 19:00
Mar 10.8.2021 19:00
Jeu 12.8.2021 19:00
Mar 17.8.2021 19:00
Jeu 19.8.2021 19:00
Mar 24.8.2021 19:00
Jeu 26.8.2021 19:00
Mar 31.8.2021 19:00
Di 5.9.2021 14:00
Di 12.9.2021 14:00
Di 19.9.2021 14:00
Di 26.9.2021 14:00

(Country parník 2021)

(Poděbrady)

Ven 1.10.2021 19:00

(Symf. orchestr D. Havlíčka - Koncert filmové hudby)

Hotel Týnec (Týnec nad Sázavou)

Sa 2.10.2021 0:00

(Koně na Kačině)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Jeu 7.10.2021 18:00

(Kollárovci - CZ tour)

Maison communautaire Karlov (Benešov)

Jeu 7.10.2021 19:00

(Hana Zagorová, Petr Rezek & Boom!Band)

Théâtre Antonín Dvořák Příbram (Příbram)

Mar 12.10.2021 19:00

(Slavnostní závěr 52. ročníku HFAD Příbram 2021)

Théâtre Antonín Dvořák Příbram (Příbram)

Mer 20.10.2021 19:00

(4Tet - Verze V.)

Maison de culture (Kladno)

Ven 22.10.2021 20:00
Di 7.11.2021 16:00

(Šlágr Parta a Veselá trojka Pavla Kršky)

Théâtre Antonín Dvořák Příbram (Příbram)

Sa 13.11.2021 9:00 - 20:00
Sa 27.11.2021 17:00

(Kollárovci - CZ tour)

(Kutná Hora)

Lun 29.11.2021 19:00

(4 tenoři)

Maison municipale de société à Kolín (Kolín)

Di 5.12.2021 10:00 - 17:00

(Advent na zámku Kačina)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Sa 11.12.2021

(Advent na Hrádku 2021)

Hrádek (Kutná Hora)

Mar 22.2.2022 19:00
Jeu 21.4.2022 19:30

(Zamilovaný sukničkář)

Maison de société (Hořovice)

Ven 10.6.2022 13:00

(Votvírák 2021)

Milovice (Milovice)

Sa 25.6.2022 12:00
Ven 24.4.2020 - Sa 30.4.2022
Lun 11.5.2020 - Ven 31.12.2021

(Výstava Epifyty - rostliny vzdušných zahrad)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Mer 5.8.2020 - Ven 31.12.2021

(Zámek Kačina na starých vyobrazeních)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Mar 4.5.2021 - Di 17.10.2021

(Řád a náhoda - Jan Kubiček)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Mar 4.5.2021 - Di 22.8.2021

(Lidé chleba a masky smrti - Adéla Součková)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Mar 4.5.2021 - Di 29.8.2021

(Josef Svoboda - Scénograf)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Mar 4.5.2021 - Di 22.8.2021

(Nejistý popud - Alžběta Josefy)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Mar 4.5.2021 - Di 11.7.2021

(Tondeo Materiam - Petr Písařík)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Ven 7.5.2021 - Ven 25.6.2021
Mar 1.6.2021 - Mer 30.6.2021

(Stanislav Kostka - obrazy a kresby)

Église Saint Jean Népomucene (Kutná Hora)

Jeu 3.6.2021 - Di 27.6.2021

(Zase spolu)

Maison d´association - salla d'exposition (Kutná Hora)

Jeu 3.6.2021 - Mar 13.7.2021
Mar 15.6.2021 - Mer 30.6.2021

(Výstava fotografií kutnohorského fotoklubu)

Vítek z Prčice - monument, musée, brasserie (Sedlec-Prčice)

Mar 15.6.2021 - Di 17.10.2021

(Václav II.)

Hrádek (Kutná Hora)

Mar 15.6.2021 15:00
Jeu 17.6.2021 17:30

(Outstanders)

(Kutná Hora)

Jeu 17.6.2021 18:00

(Den v růžovém Mělník)

Chloumecká (Mělník)

Jeu 17.6.2021 21:45

(Kino na kolečkách - Princezna zakletá v čase)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Ven 18.6.2021 15:00 - 19:00
Ven 18.6.2021 18:00

(Mig 9 Babočka)

(Kutná Hora)

Ven 18.6.2021 19:00 - 20:30

(Hilda)

(Kutná Hora)

Ven 18.6.2021 21:00

(OTK)

(Kutná Hora)

Sa 19.6.2021

(Vinařská noc)

Monastère de ordre de Sainte Ursule (Kutná Hora)

Sa 19.6.2021 17:00
Sa 19.6.2021 18:00
Sa 19.6.2021 19:00

(Showcase X10)

(Kutná Hora)

Sa 19.6.2021 20:30
Di 20.6.2021 8:30
Di 20.6.2021 9:00 - 16:00
Mar 22.6.2021 15:30

(Hurá prázdniny)

Maison de Dačický (Kutná Hora)

Jeu 24.6.2021 - Di 27.6.2021
Ven 25.6.2021 20:30 - 22:00

(Budoár staré dámy)

Dačický (Kutná Hora)

Ven 25.6.2021 21:30

(3Bobule)

Cinéma d´été (Příbram)

Sa 26.6.2021 6:00 - 18:30
Sa 26.6.2021 7:00 - 18:00
Sa 26.6.2021 9:00 - 13:00
Sa 26.6.2021 10:00
Sa 26.6.2021 13:00 - 22:00
Sa 26.6.2021 13:00
Sa 26.6.2021 19:00
Di 27.6.2021 8:00

(Hostibejcký kros)

Kralupy nad Vltavou

Di 27.6.2021 19:00

(Czech Brass)

Cinéma d´été (Příbram)

Mar 29.6.2021 21:30

(Diego)

Cinéma d´été (Příbram)

Mar 15.6.2021 10:00 - 11:30
Mar 15.6.2021 13:00 - 14:30
Mar 15.6.2021 16:00 - 17:30
Mer 16.6.2021 10:00 - 11:30
Mer 16.6.2021 13:00 - 14:30
Mer 16.6.2021 16:00 - 17:30
Jeu 17.6.2021 10:00 - 11:30
Jeu 17.6.2021 13:00 - 14:30
Jeu 17.6.2021 16:00 - 17:30
Ven 18.6.2021 10:00 - 11:30
Ven 18.6.2021 13:00 - 14:30
Ven 18.6.2021 16:00 - 17:30
Sa 19.6.2021 10:00 - 11:30
Sa 19.6.2021 13:00 - 14:30
Sa 19.6.2021 16:00 - 17:30
Di 20.6.2021 10:00 - 11:30
Di 20.6.2021 13:00 - 14:30
Di 20.6.2021 16:00 - 17:30
Lun 21.6.2021 10:00 - 11:30
Lun 21.6.2021 13:00 - 14:30
Lun 21.6.2021 16:00 - 17:30
Mar 22.6.2021 10:00 - 11:30
Mar 22.6.2021 13:00 - 14:30
Mar 22.6.2021 16:00 - 17:30
Mer 23.6.2021 10:00 - 11:30
Mer 23.6.2021 13:00 - 14:30
Mer 23.6.2021 16:00 - 17:30
Jeu 24.6.2021 10:00 - 11:30
Jeu 24.6.2021 13:00 - 14:30
Jeu 24.6.2021 16:00 - 17:30
Ven 25.6.2021 10:00 - 11:30
Ven 25.6.2021 13:00 - 14:30
Ven 25.6.2021 16:00 - 17:30
Sa 26.6.2021 10:00 - 11:30
Sa 26.6.2021 13:00 - 14:30
Sa 26.6.2021 16:00 - 17:30
Di 27.6.2021 10:00 - 11:30
Di 27.6.2021 13:00 - 14:30
Di 27.6.2021 16:00 - 17:30
Lun 28.6.2021 10:00 - 11:30
Lun 28.6.2021 13:00 - 14:30
Lun 28.6.2021 16:00 - 17:30
Mar 29.6.2021 10:00 - 11:30
Mar 29.6.2021 13:00 - 14:30
Mar 29.6.2021 16:00 - 17:30
Mer 30.6.2021 10:00 - 11:30
Mer 30.6.2021 13:00 - 14:30
Mer 30.6.2021 16:00 - 17:30
Jeu 1.7.2021 - Di 12.9.2021

(Poslední Samoselové - 35 let od katastrofy v Černobylu)

Monastère de Sedlec avec cathédrale de l'Assomption et de Saint-Jean-Baptiste (Kutná Hora)

Ven 2.7.2021 - Di 11.7.2021
Sa 3.7.2021 6:00 - Mar 6.7.2021 18:00
Sa 3.7.2021 19:00 - 21:00
Di 4.7.2021 19:00 - 21:00

(Santini)

U Zastávky (Kutná Hora)

Di 4.7.2021 20:30
Lun 5.7.2021 20:30
Mar 6.7.2021 20:30
Mer 7.7.2021 20:30
Jeu 8.7.2021 20:30

(Dealer's Choice)

Říčany

Sa 10.7.2021 20:30
Di 11.7.2021 20:30

(Ucpanej systém)

Říčany

Lun 12.7.2021 20:30
Mar 13.7.2021 20:30
Mer 14.7.2021 20:30
Ven 23.7.2021 20:30 - 22:00

(Aneta & The Soul Uncles)

Dačický (Kutná Hora)

Di 25.7.2021 10:00 - 17:00

(Oslavy svátku Sv. Jakuba)

Eglise Saint-Jacques (Kutná Hora)

Di 25.7.2021 16:30

(Štístko a Poupěnka, Smejko a Tanculienka)

Théâtre de nature a Konopiště (Benešov)

Di 25.7.2021
Lun 26.7.2021
Mar 27.7.2021
Mer 28.7.2021

(Kinematograf bratří Čadíků 2021)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Sa 31.7.2021 7:00 - 20:00
Mer 11.8.2021 - Sa 14.8.2021
Sa 14.8.2021 7:00 - 17:00
Sa 14.8.2021 12:00 - 22:00

(Poděbradský festival vína 2021 1. ročník)

Colonnade thermale (Poděbrady)

Mar 17.8.2021 - Di 22.8.2021
Sa 21.8.2021 7:00 - 16:00

(Letním Polabím)

Čelákovice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Jeu 1.7.2021 18:00 - 19:30
Ven 2.7.2021 18:00 - 19:30
Sa 3.7.2021 18:00 - 19:30
Di 4.7.2021 18:00 - 19:30
Mar 17.8.2021 18:00 - 19:30
Mer 18.8.2021 18:00 - 19:30
Jeu 19.8.2021 18:00 - 19:30
Ven 20.8.2021 18:00 - 19:30
Sa 21.8.2021 18:00 - 19:30
Di 22.8.2021 18:00 - 19:30
Sa 28.8.2021 6:00 - 18:00
Sa 28.8.2021 19:00

(Barocco sempre giovane a Pavel Svoboda)

- lieu de pélerinage de Marienbad (Příbram)

Sa 3.7.2021 20:00 - 22:00
Sa 10.7.2021 20:00 - 22:00
Sa 17.7.2021 20:00 - 22:00
Sa 24.7.2021 20:00 - 22:00
Sa 31.7.2021 20:00 - 22:00
Sa 7.8.2021 20:00 - 22:00
Sa 14.8.2021 20:00 - 22:00
Sa 21.8.2021 20:00 - 22:00
Sa 28.8.2021 20:00 - 22:00
Jeu 2.9.2021 19:00

(Zítra to roztočíme, drahoušku!)

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

Ven 25.6.2021 21:30 - 22:30
Ven 2.7.2021 21:30 - 22:30
Ven 9.7.2021 21:30 - 22:30
Ven 16.7.2021 21:30 - 22:30
Ven 23.7.2021 21:30 - 22:30
Ven 30.7.2021 21:30 - 22:30
Ven 6.8.2021 21:30 - 22:30
Ven 13.8.2021 21:30 - 22:30
Ven 20.8.2021 21:30 - 22:30
Ven 27.8.2021 21:30 - 22:30
Ven 3.9.2021 21:30 - 22:30
Jeu 9.9.2021 - Sa 11.9.2021
Sa 11.9.2021

(Roudnické vinobraní Slavnosti vína a burčáku)

Château Roudnice nad Labem (Roudnice nad Labem)

Sa 11.9.2021 7:00 - 18:00

(Krajem kamenů)

Petrovice

Sa 11.9.2021 8:00 - 17:00

(Keltskou stopou)

Dolní Břežany

Sa 11.9.2021 9:00 - 13:30
Di 12.9.2021 0:00

(Podzimní koncert)

(Kutná Hora)

Di 12.9.2021 10:00 - 17:00

(Posvícení a EHD)

(Bělá pod Bezdězem)

Di 12.9.2021 19:00

(Koncert laureátů)

Monument à Antonín Dvořák (Vysoká u Příbramě)

Mar 14.9.2021 19:00

(Antonín Dvořák a jeho vliv na americkou hudbu)

Monument à Antonín Dvořák (Vysoká u Příbramě)

Ven 17.9.2021 - Di 19.9.2021

(Divadelní Brandýs 2021)

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Ven 25.6.2021
Lun 23.8.2021
Ven 17.9.2021

(Klasickej postup)

Masarykovo náměstí (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Sa 18.9.2021 7:00 - 16:00
Sa 18.9.2021 7:00 - 19:00

(Přes čtyři zámky)

Týnec nad Sázavou

Sa 18.9.2021 7:00 - 9:00
Sa 18.9.2021 8:00 - 19:00
Sa 18.9.2021 9:00 - 21:00
Sa 18.9.2021
Di 19.9.2021

(Burčáková slavnost Tetín 2021)

Dr. Aksamita (Tetín)

Di 19.9.2021
Di 19.9.2021 7:00 - 19:00
Mar 21.9.2021 19:30

(Caveman)

Maison communautaire Karlov (Benešov)

Jeu 23.9.2021 19:30

(Caveman)

Sokol (Roudnice nad Labem)

Ven 24.9.2021 18:00 - 18:00

(Noc literatury 2021)

Hrádek (Kutná Hora), (Kutná Hora), Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora), Maison de Dačický (Kutná Hora)

Sa 25.9.2021 14:00 - 19:00

(Výstava českých vín)

Caves à vin de Kutná Hora (Kutná Hora)

Sa 25.9.2021 19:00

(Zemlinského kvarteto)

Galerie František Drtikol de Příbram (Příbram)

Lun 27.9.2021 19:00

(Unique kvartet)

Maison Natura - musée (Příbram)

Jeu 30.9.2021 19:00

(Pražští komorní sólisté)

Hotel Château de Dobříš (Dobříš)

Sa 2.10.2021 6:00 - 20:00
Sa 2.10.2021 7:00 - 16:00
Sa 2.10.2021 7:00 - 17:00

(Podzimní stezka Polabím)

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Di 3.10.2021 10:00
Mar 5.10.2021 19:00

(Láska v přímém přenosu)

Maison communautaire Karlov (Benešov)

Sa 9.10.2021
Sa 9.10.2021 7:00 - 17:00
Sa 9.10.2021 8:00 - 17:00

(Kol dokola Kostomlat)

Kostomlaty nad Labem

Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
Di 17.10.2021 0:00
Di 17.10.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Maison culturelle Josef Suk (Sedlčany)

Sa 23.10.2021 - Di 24.10.2021
Sa 23.10.2021 8:00

(Křivoklátskem - z Pustovět do Křivoklátu)

Château fort Křivoklát (Křivoklát)

Jeu 28.10.2021

(Sokolský výstup na Říp)

Říp - rotonde (Krabčice)

Sa 6.11.2021 17:00

(Lampiónový průvod pohádkovým lesem)

Hotel Château de Dobříš (Dobříš)

Jeu 11.11.2021 11:00 - 18:00

(Otevírání svatomartinských vín)

Monastère de ordre de Sainte Ursule (Kutná Hora)

Jeu 11.11.2021 11:11
Jeu 11.11.2021 17:00
Sa 13.11.2021 11:11 - 19:00

(Svatomartinské hody 2021)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Mer 17.11.2021
Sa 20.11.2021 12:00 - 17:00

(Sedlecký adventní jarmark)

Zámecká (Kutná Hora)

Sa 20.11.2021 17:00 - 21:00

(Noc divadel 2021)

Théâtre municipal Tyl (Kutná Hora)

Sa 27.11.2021 0:00

(Den pro dětskou knihu)

(Kutná Hora)

Sa 27.11.2021 13:00 - 17:00
Sa 4.12.2021 10:00 - 18:00
Sa 4.12.2021 10:00
Sa 4.12.2021 16:00 - 18:00

(Rozsvícení vánočního stromu a oslava sv. Barbory)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Sa 11.12.2021
Sa 11.12.2021 7:00 - 16:00
Sa 11.12.2021 10:00
Di 12.12.2021

(Zimní koncert)

(Kutná Hora)

Jeu 23.12.2021 15:00 - 18:00

(Betlémské světlo - skauti)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Ven 24.12.2021 10:00

(Betlémské světlo v Kutné Hoře)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Ven 24.12.2021 10:00
Di 26.12.2021 9:00 - 15:00
Di 26.12.2021 15:30 - 16:30

(Jakub Jan Ryba, Česká mše vánoční)

Église Sainte Barbara (Kutná Hora)

Lun 27.12.2021 17:00

(Žehnání mladých vín)

Maison de culture (Vrbice)

Ven 31.12.2021 7:00 - 15:00
Ven 31.12.2021 13:00

(Silvestrovské kolečko)

Kralupy nad Vltavou

Mar 1.2.2022 19:00

(Osm euro na hodinu)

Sokol (Roudnice nad Labem)


Action

(Obraz zemědělství v socialistickém realismu)

Château Kačina (Svatý Mikuláš)

Lun 11.5.2020 - Ven 31.12.2021

(Z domácnosti našich babiček)

(Rožďalovice)

Mer 7.10.2020 - Di 29.8.2021

(Černé řemeslo - Kováři a zámečníci na Kutnohorsku)

Maison de pierre - musée (Kutná Hora)

Mar 4.5.2021 - Di 28.11.2021

(Operní týden - Zahajovací večer)

Galerie de la région de la Bohème méridionale - galerie et collège jésuite (Kutná Hora)

Mer 16.6.2021 19:30

(Festival vína v Mníšku pod Brdy 16. ročník tradičních slavností)

Mníšek pod Brdy

Sa 19.6.2021


Idée d'excursion

Chemin de fer jardinier de Kutná Hora

Chemin de fer jardinier de Kutná Hora

Chemin de fer de jardin avec locomotive à vapeur pour entraînement électrique.