Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOРасписание движенияGEOFUN












начало: конец:
ПТ 2.9.2022 - ВС 4.9.2022

(Ortenova Kutná Hora)

(Kutná Hora)

ПН 16.8.2021 - ПТ 5.5.2023

(Zázračné divadlo barokního světa)

Замок Качина (Svatý Mikuláš)

ВТ 22.2.2022 19:00
ВС 20.3.2022 16:30 - 18:30

(Rovnodennost v sedlecké katedrále 2022)

Седлецкий монастырь с собором Успения Девы Марии и св. Иоанна Крестителя (Kutná Hora)

ЧТ 21.4.2022 19:30

(Zamilovaný sukničkář)

Общественный дом (Hořovice)

СБ 7.5.2022
СБ 14.5.2022 8:00 - 15:00

(Oblastní výstava psů)

Замок Качина (Svatý Mikuláš)

СБ 28.5.2022 0:00
СБ 28.5.2022 11:00 - 18:00
СБ 4.6.2022 - ВС 12.6.2022
ПТ 10.6.2022 13:00

(Votvírák 2021)

(Milovice)

ПТ 10.6.2022 18:00

(Noc kostelů)

Kutná Hora

СБ 25.6.2022 12:00
СБ 25.6.2022 13:00 - 22:00
ПТ 16.9.2022 - ВС 18.9.2022
ПТ 24.4.2020 - СБ 30.4.2022

(Jak to bylo před UNESCEM - proměny historického jádra města)

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

ВС 12.9.2021 - ВС 30.1.2022

(Baletka s plnovousem - Michaela Petrů)

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

ВС 12.9.2021 - ВС 30.1.2022

(Wasteland, Šimon Sýkora)

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

ВС 17.10.2021 - ВС 30.1.2022

(Konfigurace - Jan Stolín)

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

ВС 7.11.2021 - ВС 30.1.2022

(Ornament - geometrie - hra, Emil Zavadil)

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

ВС 7.11.2021 - ВС 27.2.2022

(Já je někdo jiný - autoportrét ze sbírek Gask)

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

ЧТ 6.1.2022 - ПН 31.1.2022

(Karel Demel - Maldoror)

Общественный дом - выставочный зал (Kutná Hora)

ПТ 14.1.2022 - ВС 27.2.2022

(Samuel Kollárik - Zero Hero, malba)

Галерея Феликса Еневейна (Kutná Hora)

ЧТ 20.1.2022 19:00

(Spencer)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

СБ 22.1.2022 8:00 - 18:00
ВС 23.1.2022 16:00

(Spider-Man: Bez domova)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ВС 23.1.2022 17:00 - 20:00
ПН 24.1.2022 19:00

(Vášnivost, Thriller / Koos Terpstra, Nhung Dam)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

ПН 24.1.2022 9:00 - 12:00
СР 26.1.2022 9:00 - 12:00
СР 26.1.2022 19:00

(Koncert v kapli Vlašského dvora)

Влашский двор (Kutná Hora)

ЧТ 27.1.2022 10:00 - 17:00
ЧТ 27.1.2022 18:00 - 20:00

(Disputace s Larou Siblíkovou a Vladimírem Zubovem)

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

ПТ 21.1.2022 19:00
СБ 22.1.2022 19:00
ЧТ 27.1.2022 19:00

(Srdce na dlani)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ПТ 28.1.2022 20:00 - 23:00
СБ 29.1.2022 13:00 - 16:00

(Co je naší podstatou)

Šultysova (Kutná Hora)

СБ 29.1.2022 17:00 - 20:00
СБ 29.1.2022 18:45

(Přímý přenos z Metropolitní opery New York - Rigoletto)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ЧТ 20.1.2022 11:00 - 12:30
ЧТ 20.1.2022 14:00 - 15:30
ПТ 21.1.2022 11:00 - 12:30
ПТ 21.1.2022 14:00 - 15:30
СБ 22.1.2022 11:00 - 12:30
СБ 22.1.2022 14:00 - 15:30
ВС 23.1.2022 11:00 - 12:30
ВС 23.1.2022 14:00 - 15:30
ВТ 25.1.2022 11:00 - 12:30
ВТ 25.1.2022 14:00 - 15:30
СР 26.1.2022 11:00 - 12:30
СР 26.1.2022 14:00 - 15:30
ЧТ 27.1.2022 11:00 - 12:30
ЧТ 27.1.2022 14:00 - 15:30
ПТ 28.1.2022 11:00 - 12:30
ПТ 28.1.2022 14:00 - 15:30
СБ 29.1.2022 11:00 - 12:30
СБ 29.1.2022 14:00 - 15:30
ВС 30.1.2022 11:00 - 12:30
ВС 30.1.2022 14:00 - 15:30
ВС 30.1.2022 16:00

(Zpívánkový kabaret)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

ВС 30.1.2022 16:00

(Velký červený pes Clifford)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ВС 30.1.2022 17:00 - 20:00
ВТ 1.2.2022 19:00

(Osm euro na hodinu)

Сокол (Roudnice nad Labem)

ВС 6.2.2022 15:00

(Šípková Růženka)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

СБ 19.2.2022 9:00 - 17:00
ВС 27.2.2022 15:00

(O chytrém Honzovi a krásné Madlence)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

ПН 28.2.2022 19:00 - 19:00

(Cizinec)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

СР 2.3.2022 19:00

(Mašíni)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

СБ 12.3.2022 18:45

(Ariadna na Naxu: Richard Strauss)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ПН 14.3.2022 19:00

(Eva tropí hlouposti)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

ПТ 25.3.2022

(Degustace vín malovinařů středních a východních Čech)

Монастырь ордена св. Урсулы. (Kutná Hora)

СБ 26.3.2022 16:45

(Don Carlos - přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ВС 27.3.2022 17:00
СБ 9.4.2022 10:00 - 17:00

(Kačina dokořán)

Замок Качина (Svatý Mikuláš)

ПН 11.4.2022 - ПН 18.4.2022
ПН 11.4.2022 19:00

(Benátky pod sněhem)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

СБ 23.4.2022 10:00 - 17:00

(Chotkovské slavnosti a kačinské hry)

Замок Качина (Svatý Mikuláš)

СБ 23.4.2022 19:00

(Petra Börnerová Trio)

(Kutná Hora)

ПТ 29.4.2022 17:00
СБ 30.4.2022 15:00
ПН 2.5.2022 19:00

(Pes baskervillský)

Городской театр Tylovo divadlo (Kutná Hora)

СБ 7.5.2022 18:45

(Turandot - přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

ПТ 20.5.2022 18:00
СБ 21.5.2022 18:45

(Lucie z Lammermooru - přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

СБ 28.5.2022
СБ 4.6.2022

(Degustace a otevírání Kvevri)

Монастырь ордена св. Урсулы. (Kutná Hora)

СБ 4.6.2022 18:45

(Hamlet - Brett Dean Hamlet)

Кинотеатр «Модры кржиж» (Синий крест) (Kutná Hora)

СБ 18.6.2022
ВС 19.6.2022
ПН 20.6.2022
ВТ 21.6.2022
СР 22.6.2022

(Operní týden)

Влашский двор (Kutná Hora)

СБ 25.6.2022 - ВС 26.6.2022
ВС 31.7.2022
ПН 1.8.2022
ВТ 2.8.2022
СР 3.8.2022
ЧТ 4.8.2022

(Kinematograf bratří Čadíků)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

ПТ 12.8.2022 - СБ 13.8.2022

(Dačického 12)

Kutná Hora

СБ 13.8.2022 13:00 - 22:00
ПТ 19.8.2022 - ВС 21.8.2022

(Veteran rallye)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

ПТ 19.8.2022
СБ 20.8.2022

(23. TyjátrFest)

Домашний амфитеатр Wendy (Kutná Hora)

ВТ 23.8.2022 - ВС 28.8.2022

(Kutnohorský týden akordeonu)

Дачицкого дом - Центр обучения и презентации культурного наследия ЮНЕСКО (Kutná Hora)

ЧТ 8.9.2022 - СБ 10.9.2022

(Divadelní festival Kutná Hora)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

СБ 10.9.2022
ВС 11.9.2022
ПТ 23.9.2022 - ВС 25.9.2022
СБ 24.9.2022

(Největší výstava českých vín)

Монастырь ордена св. Урсулы. (Kutná Hora)

СБ 24.9.2022 - СР 28.9.2022

(Výstava kopie Stroboleslavského Palladia)

Храм Св. Варвары (Kutná Hora)

СБ 24.9.2022 13:00 - 22:00

(Oslavy svátku sv. Jakuba)

Костел св. Якуба (Kutná Hora)

СБ 24.9.2022 13:00 - 22:00
СБ 8.10.2022
ПТ 11.11.2022 11:00

(Slavnostní otevírání Svatomartinských vín)

Монастырь ордена св. Урсулы. (Kutná Hora)

ПТ 11.11.2022 17:00

(Svatomartinský lampionový průvod)

Храм Св. Варвары (Kutná Hora), Костел св. Якуба (Kutná Hora)

СБ 12.11.2022

(Svatomartinské hody v GASK)

Галерея Центрально-Чешского края - галерея и иезуитское общежитие (Kutná Hora)

ЧТ 17.11.2022 17:00
СБ 26.11.2022

(Den pro dětskou knihu)

(Kutná Hora)

СБ 26.11.2022 13:00 - 17:00
ВС 4.12.2022 18:00

(Poutní mše svatá)

Храм Св. Варвары (Kutná Hora)

ПН 26.12.2022 15:30 - 16:30

(Jakub Jan Ryba, Česká mše vánoční)

Храм Св. Варвары (Kutná Hora)


Мероприятия

(Ortenova Kutná Hora)

(Kutná Hora)

ПТ 2.9.2022 - ВС 4.9.2022

(Zázračné divadlo barokního světa)

Замок Качина (Svatý Mikuláš)

ПН 16.8.2021 - ПТ 5.5.2023

(Zamilovaný sukničkář)

(Jesenice)

ВТ 22.2.2022 19:00

(Rovnodennost v sedlecké katedrále 2022)

Седлецкий монастырь с собором Успения Девы Марии и св. Иоанна Крестителя (Kutná Hora)

ВС 20.3.2022 16:30 - 18:30

(Zamilovaný sukničkář)

Общественный дом (Hořovice)

ЧТ 21.4.2022 19:30


Советуем путешествие

Кутногорская садовая железная дорога

Кутногорская садовая железная дорога

Садовая железная дорога с паровозом для электропривода.